X

بهترین کابینت آشپزخانه کوچک کدام است؟

آشپزخانه از مهمترین بخش های خانه محسوب میشود؛ بنابراین در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه به لحاظ عملکردی بودن فضا باید حساسیت بیشتری به خرج داد. به خصوص آشپزخانه های کوچک که فضای چندانی برای مانور دادن و انجام امور روزمره در آن موجود نمی باشد. به همین منظور امروز در ایوان سبز میخواهیم با هم مدل های مختلف کابینت آشپزخانه کوچک را بررسی کنیم تا ساده تر بتوانید بهترین آن را برای دکوراسیون تان انتخاب کنید.

کابینت آشپزخانه کوچک ، استفاده از رنگ های خنثی

استفاده از رنگ های خنثی مثل سفید و طوسی در طراحی آشپزخانه های کوچک میتواند این فضا را بزرگتر از حالت معمول نشان دهد. بهتر است کابینت آشپزخانه کوچک را همانند تصویر یکسره در نظر بگیرید تا مرز های آن چندان مشخص نباشد با ایجاد این اختلالات بصری به سادگی میتوانید آشپزخانه ی خود را بزرگتر از اندازه ی واقعی خود نشان دهید. همچنین کابینت های گلاس به عنوان کابینت آشپزخانه کوچک امروزه بسیار پر طرفدار شده است، چرا که این نوع از کابینت ها به دلیل انعکاس نور و روشن تر نشان دادن فضا سبب بزرگتر دیده شدن فضای آشپزخانه ی شما میشوند و ظاهر شیک و مدرنی به دکوراسیون شما میبخشند.

 

 

کابینت آشپزخانه کوچک، استفاده جزیره

شاید استفاده از کابینت های جزیره برای آشپزخانه های بزرگ در نظر گرفته شود. اما میتوانید با قرار دادن یک جزیره کوچک و ساده در آشپزخانه های مربعی تعداد کابینت های آشپزخانه تان را افزایش  دهید، همچنین از آن به عنوان میز کار، فضای غذا خوری، سینک و یا گاز رو میزی استفاده نمایید.حتی میتوانید برای این منظور از جزیزه های متحرک نیز استفاده نمایید و فضای آشپزخانه خود را بزرگ تر جلوه دهید. فراموش نکنید که در آشپزخانه های کوچک، بهترین گزینه بزرگ تر نشان دادن فضا، استفاده از لوازم و وسایل تو کار است، با این روش به سادگی فضای آشپزخانه ی خود را چند برابر کنید، فراموش نکنید رنگ ام دی دف کابینت آشپزخانه کوچک را حتما روشن در نظر بگیرید.

 

 

کابینت آشپزخانه کوچک ، استفاده پلان U شکل

در طراحی کابینت آشپزخانه کوچک از پلان U شکل استفاده نمایید چرا که این مدل فضای بیشتری را برای مانور در زمان انجام فعالیت های پخت و پز و یا نظافتی برای شما ایجاد میکند و به راحتی میتوانید فضای خود را بزرگتر نشان دهید. همچنین میتوانید برای استفاده بیشتر از فضای آشپزخانه های کوچک از شلف ها استفاده نمایید و لوازم و وسایل خود را در آن جای دهید.

 

 

کابینت آشپزخانه کوچک ، استفاده از میز گرد

وقتی فضای آشپزخانه ی شما کانتر مناسب برای انجام امور روزمره ی شما ندارد، بهترین راه حل انتخاب میز گرد کافی شاپی برای دکوراسیون آشپزخانه ی شماست با این کار می توانید فضای مناسب برای انجام فعالیت های خود را به دست آورید. میز های گرد فضای کمتری را از کف زمین و اطراف شما می گیرد و تداخلی برای رفت و آمد شما در فضای آشپزخانه به وجود نمی آورند.

 

امتیاز دهید
مطالب مرتبط