X

مدل‏های کابینت ممبران جدید و شیک با طرح‏های کاربردی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه‏های  CNC، کار بر روی وسایل سخت مانند چوب و فلز و … راحت‏تر از گذشته شده است. ممبران محصولی جدید حاصل از حکاکی این دستگاه بر روی ام دی اف است. در این مطلب با طرح‏های کاربردی شیک و جدید کابینت ممبران آشنا می شویم.

جدید ترین مدل های کابینت ممبران ، آشنایی با طرح های جدید کابینت های ممبران در طرح ها و رنگ های مختلف، کاربرد اصلی کابینت های ممبران در آشپزخانه چیست؟

  

طرح‏های کاربردی از مدل کابینت ممبران شیک و جدید

مدل کابینت ممبران از جمله جدیدترین مدل‏های کابینت کلاسیک است که با استفاده از حکاکی دستگاه CNC روی MDF ساخته می‏شود. این حکاکی ‏ها در طرح‏ها و با ایده‏ های مختلفی انجام می‏شود. سپس با استفاده از روکش‏های متنوع و ضد آب پی وی سی بصورت یک پارچه وکیوم می‏شود. نتیجه این تلاش ها، مدل‏های متنوع کابینت ممبران است که برای انواع آشپزخانه ‏های مدرن و شیک مناسب است. تصاویر زیر نمونه ه‏ایی از این کابینت‏ها را نشان می‏دهد.

جدیدترین کابینت‏های ممبران

همان طور که مشاهده کردید, این کابینت‏ها در عین زیبایی بسیار مدرن و شیک هستند و برای دکوراسیون آشپزخانه ‏ها می‏توان از آن ها استفاده کرد. به‏علاوه استحکام چوب ام دی اف, روکش‏های متنوع و ضد آب برای آن‏ها و قیمت ارزان‏تر این مدل کابینت‏ها باعث شده است کابینت ممبران با استقبال زیادی روبرو شود.

تصاویر زیر نمونه‏ هایی از جدیدترین مدل کابینت ممبران سفید را نشان می‏دهد که برای دکوراسیون آشپزخانه‏ های سفید گزینه مناسبی می‏باشند و زیبایی آشپزخانه را دو چندان می‏کنند. این کابینت‏ها را می‏توان در اندازه‏ های مختلفی تهیه نمود از این رو موجب استفاده بهینه از فضای آشپزخانه می‏شوند.

همانطور که گفتیم کابینت ممبران گزینه مناسبی برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه ‏های شیک امروزی می‏باشد. این کابینت‏ها را می‏توان با ایده ها و طرح‏های مختلف در رنگ‏های متنوع تهیه نمود.

امتیاز دهید
دسته بندی: آشپزخانه
مطالب مرتبط