X

کابینت شیشه ای

کابینت یکی از مهم‏ترین وسایل و تجهیزات درون آشپزخانه است که برای ذخیره‏ سازی وسایل مورد نیاز آشپزخانه از آن استفاده می‏شود. کابینت‏ ها در انواع طرح‏ ها و رنگ‏ های مختلف وجود دارند. کابینت‏ های شیشه ‏ای می‏توانند دکوراسیون زیبا و متفاوتی را در فضای آشپزخانه شما بوجود آورند و این مدل کابینت‏ ها در بزرگ‏ تر بنظر رسیدن فضای آشپزخانه  تاثیر قابل توجهی دارند. در ادامه مطلب انواع مدل های کابینت شیشه‏ ای برای آشپزخانه ‏های مدرن و لوکس را مشاهده خواهید کرد.

 

مدل کابینت شیشه ای مدرن و بسیار زیبا برای آشپزخانه های لوکس

مدل کابینت شیشه‏ای با طرح‏های زیبا و لوکس

کابینت‏های شیشه‏ای دارای مدل‏های زیبا و متنوعی هستند و شما می‏توانید با نصب این کابینت‏ها در آشپزخانه خود زیباترین وسایل آشپزخانه تان را به نمایش بگزارید. این مدل کابینت‏ها برای آشپزخانه ‏های کوچک ایده آل و مناسب هستند و می‏توانند فضای آشپزخانه‏ های کوچک و کم نور را به فضایی بزرگ و دلباز تبدیل کنند.

از انواع شیشه ‏های کدر و اوپاک و شفاف در ساخت کابینت‏های شیشه‏ای استفاده می‏شود و این شیشه ها در انواع طرح‏های ساده و شکل دار روی در کابینت‏ها نصب می‏شوند و به طرح و مدل کابینت جلوه زیبا و خاص می‏بخشند.

تصاویری از انواع مدل کابینت شیشه ای با طراحی زیبا و شیک را در ادامه برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

امروزه کابینت‏های آشپزخانه در انواع طرح‏ها و مدل‏های متنوع تولید می‏شوند و شما می‏توانید با توجه به نیاز و سبک دکوراسیون آشپزخانه‏تان طرح مناسبی از کابینت‏ها را برای فضای آشپزخانه خود در نظر بگیرید. انواع طرح‏های مدل کابینت شیشه‏ای با رنگ های متنوع و زیبا را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم با الگوبرداری از این طرح‏های متفاوت بتوانید کابینت مناسبی را برای آشپزخانه منزلتان تهیه نمایید.

مدل کابینت لوکس برای آشپزخانه ‏های شیک و زیبا

هر خانمی بیشتر وقت خود را در آشپزخانه سپری می‏کند بنابراین طراحی دکوراسیون آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از وسایل و تجهیزات ضروری در آشپزخانه کابینت‏ها هستند که بر روی دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه تاثیرگذارند. در ادامه مطلب انواع مدل کابینت لوکس را در اختیار شما عزیزان قرار می‏دهیم.

کابینت‏ها به دو دسته کابینت مدرن و کابینت کلاسیک تقسیم بندی می‏شوند. مدل و طرح کابینت در شکل نهایی دکوراسیون آشپزخانه تاثیر گذار است. کابینت‏ها طرح ها و رنگ های متفاوتی دارند و اگر شما ترجیح می‏دهید در دکوراسیون آشپزخانه‏تان فضایی متفاوت را بوجود آورید بهتر است از مدل‏های کابینت‏های لوکس و زیبا در آشپزخانه خود استفاده کنید.

مدل کابینت لوکس با طرح‏های شیک برای آشپزخانه ‏های زیبا

با انتخاب صحیح مدل کابینت لوکس می‏توانید فضای آشپزخانه خود را جذاب‏تر و شیک‏تر از همیشه کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل‏های زیبا کابینت لوکس با انواع رنگ‏های روشن و تیره را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل کابینت‏ها مورد توجه‏تان قرار بگیرند.

مدل کابینت لوکس با رنگ روشن

علاوه بر طرح کابینت رنگ آن نیز می‏تواند بر روی زیبایی دکوراسیون آشپزخانه تاثیرگذار باشد. کابینت‏ها با رنگ‏های روشن فضایی سرزنده و شاد را در فضای آشپزخانه پدید می‏آورند. رنگ‏هایی که برای کابینت آشپزخانه انتخاب می‏کنید جزء مهمترین عوامل در انتخاب طرح کابینت هستند.

اگر شما تمایل دارید که کابینت آشپزخانه تان را از ترکیب دو رنگ انتخاب کنید، بهتر است در ترکیب رنگ‏های‏ کابینت از بیشتر از دو رنگ استفاده نکنید زیرا ترکیب چند رنگ در طرح و مدل کابینت باعث می‏شود که فضای آشپزخانه شما شلوغ بنظر برسد. برای آشپزخانه‏ های کم نور و کوچک بهتر است از کابینت‏های لوکس با ترکیب رنگ‏های روشن و گرم و یا ترکیب رنگ‏های سرد و گرم که رنگ گرم در آن ها غالب‏تر است استفاده کنید.

مدل‏های کابینت لوکس با رنگ‏های تیره

برخی از افراد ترجیح می‏دهند که در دکوراسیون آشپزخانه خود از کابینت‏ها با رنگ‏های تیره نظیر قهوه ای و مشکی و زرشکی و … استفاده کنند که به‏کار بردن هر کدام از این رنگ‏ها در دکوراسیون آشپزخانه جذابیت خاص خودش را دارد.  اگر ترجیح می‏دهید کابینت آشپزخانه را دو رنگ انتخاب کنید بهتر است از کابینت‏ها با ترکیب رنگ‏های مکمل استفاده کنید تا دکوراسیون آشپزخانه‏تان متفاوت‏تر بنظر برسد.

همانطور که می‏دانید طرح کابینت می تواند بر روی جذابیت و زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب مدل کابینت دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید. در این مطلب انواع مدل‏های زیبا و شیک مدل کابینت لوکس را مشاهده کردید که امیدواریم این طرح‏های متفاوت کابینت مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشند.

مدل کابینت چوبی مدرن و جدید برای آشپزخانه‏ های لوکس

کابینت‏های چوبی را می‏توان از جمله متریال‏های خاص و سنتی برای کابینت آشپزخانه دانست. معمولا مدل کابینت چوبی با طرح‏های کلاسیک اجرا می‏شود، اما در این مطلب به بررسی هر دو مدل کلاسیک و مدرن برای این نوع کابینت خواهیم پرداخت.

کابینت‏ها در انواع طرح‏های متفاوت نظیر کابینت‏های گلاس، کابینت ام دی اف و کابینت چوبی و … موجود هستند و شما می‏توانید با توجه به دکوراسیون آشپزخانه خود و سلیقه شخصی تان یکی از این طرح‏های کابینت را انتخاب کنید.

در ادامه این مطلب انواع مدل‏های کابینت چوبی مدرن و کلاسیک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح‏ها مورد توجه شما قرار بگیرند. کابینت چوبی یکی از زیباترین طرح‏های کابینت برای آشپزخانه است که در انواع سبک‏های مدرن و کلاسیک موجود است. کابینت‏های چوبی از بافت‏های ساده و پیچییده چوب تهیه می‏شوند و اگر  میخواهید در درون دکوراسیون آشپزخانه خود فضایی متفاوت و زیبایی را بوجود آورید کابینت‏های چوبی می‏توانند برای شما انتخاب ایده آلی باشند.

انواع نمونه های مدل کابینت چوبی با طراحی مدرن و کلاسیک

کابینت‏های چوبی بافت و طراحی متفاوت و خاصی دارند و از زمان‏های گذشته تا به امروز این مدل کابینت‏ها توجه طراحان داخلی و خانواده ها را به سوی خود جلب کرده اند. مدل کابینت چوبی در انواع سبک‏های کلاسیک و مدرن تولید می‏شود که در طراحی کابینت‏های چوبی مدرن از رنگ‏های بی‏نظیر و خاصی استفاده می‏شود و این طرح کابینت‏های مدرن و امروزی رنگ و لعاب خاص و ایده آلی را به فضای آشپزخانه شما می‏دهند.

در زمان های نه چندان دور افراد برای دکوراسیون آشپزخانه خود از کابینت‏ها با رنگ های قهوه ای روشن و تیره استفاده می کردند ولی امروزه با گسترش انواع رنگ های کابینت شما می‏توانید از هر رنگ دلخواهی برای کابینت آشپزخانه استفاده کنید که انتخاب رنگ کابینت به رنگ‏های مورد استفاده در دکوراسیون شما بستگی دارد.

اگر شما می‏خواهید در دکوراسیون آشپزخانه‏تان فضایی مدرن و لوکس را بوجود آورید بهتر است از مدل کابینت‏های چوبی با رنگ چوب گردو استفاده کنید.

کابینت‏ها مهم‏ترین وسایل در درون دکوراسیون آشپزخانه هستند و می‏توان گفت زیبایی و جذابیت فضای آشپزخانه با طرح و مدل کابینت‏ها رابطه مستقیم دارد. در این بخش انواع طرح‏های زیبا و مدرن مدل کابینت چوبی را مشاهده کردید که امیدواریم این طرح‏های شیک و متفاوت مورد توجه شما قرارگرفته باشند.

دکوراسیون آشپزخانه با کابینت کرم قهوه‏ای شیک و زیبا

یکی از مهم‏ترین وسایل در دکوراسیون آشپزخانه کابینت‏ها هستند و می‏توانند توجه همه افراد را به سوی خود جلب کنند. زیبایی و جذابیت طرح و رنگ کابینت بر روی دکوراسیون آشپزخانه شما تاثیر گذار است، در ادامه این مطلب تصاویری از آشپزخانه با کابینت کرم قهوه‏ای را مشاهده خواهید کرد.

نکات مهم درکابینت های شیشه ای

انتخاب رنگ مناسب برای کابینت شیشه ای و همخوانی رنگ کابینت‏ ها با دکوراسیون آشپزخانه از مهم ترین نکاتی است که باید بر روی آن حساسیت لازم را به خرج دهید. یکی از رنگ‏هایی که می‏توانید برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنید کرم قهوه‏ای است و این رنگ بر روی زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما تاثیرگذار است. چند نکته اساسی در طراحی کابینت ها را حتما بخوانید.

تصاویری از دکوراسیون زیبا آشپزخانه با کابینت کرم قهوه ‏ای

 

 برای رنگ کابینت آشپزخانه انتخاب‏های زیادی را می‏توانید داشته باشید. بیشتر افراد برای رنگ مدل کابینت تمایل دارند تا از رنگ های خنثی نظیر طوسی و سفید و کرم استفاده نمایند. کرم رنگی زیبا است که شما می‏توانید کابینت‏های آشپزخانه تان را با این رنگ انتخاب نمایید. بهتر است که برای رنگ کابینت آشپزخانه خود از ترکیب رنگ کرم و قهوه‏ای استفاده نمایید زیرا ممکن است رنگ کرم به تنهایی فضا آشپزخانه را یکنواخت و خسته کننده کند.

آشپزخانه با کابینت کرم قهوه‏ای می‏تواند دکوراسیون زیبا و متفاوتی را داشته باشد و این رنگ مورد علاقه بیشتر افراد است، اگر شما می‏خواهید از این رنگ برای کابینت‏های خود استفاده کنید حتما از مطابقت آن با دکوراسیون آشپزخانه مطمئن شوید زیرا اگر رنگ کابینت با رنگ‏های موجود در دکوراسیون آشپزخانه شما مطابقت نداشته باشد ممکن است دکوراسیون آشپزخانه‏تان نامطلوب شود.

در ادامه این بخش نمونه ‏هایی از دکوراسیون آشپزخانه با کابینت‏های کرم قهوه‏ای را در اختیار شما عزیزان قرار داده‏ایم که امیدواریم این تصاویر مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

در این مطلب نمونه‏ های دکوراسیون داخلی آشپزخانه با کابینت کرم قهوه‏ ای را مشاهده کردید که امیدواریم بتوانید با الگوبرداری از این طرح‏های زیبا، جذاب ترین دکوراسیون داخلی را با رنگ کابینت کرم قهوه‏ای برای آشپزخانه خود طراحی کنید.

مطالب مرتبط

امتیاز دهید
دسته بندی: آشپزخانه

نمایش نظرات (1)

  • ببخشید طراحی دکوراسیون داخلی برای مهد کودک هم انجام میدین؟

مطالب مرتبط