X

کابینت های گلاس با طرح‏های جدید و کاربردی

طراحی اصولی کابینت‏ ها از مهم ترین فاکتور ها در دکوراسیون آشپزخانه می باشند. کابینت ها در انواع و کاربرد های مختلف طراحی می شوند. از جدید ترین آن ها کابینت هایگلاس می باشد. تیم طراحی ایوان سبز در این مطلب شمارا  با طرح‏های جدید و کاربردی کابینت ‏های گلاس آشنا می سازد.

جدیدترین مدل‏های کابینت با متریال‏ های گلاس

کابینت هایگلاس از جنس کابینت‏های ام دی اف می‏باشد، با این تفاوت که سطح آن‏ها با روکش پلاستیکی و براق و شیشه‏ایی مانند پوشانده شده است. از آن جایی که این روکش‏ها در طرح‏ها و رنگ‏های مختلفی تولید می شوند‏، کابینت از جنس هایگلاس را می توان در طرح‏ها و رنگ‏های متنوعی طراحی نمود.

 

با توجه به دکوراسیون آشپزخانه می‏توان از این کابینت‏ها استفاده نمود؛ تصاویر زیر نمونه‏ هایی از مدرن ترین طراحی کابینت هایگلاس را نشان می‏دهند.

طرح‏های جدید و زیبا از کابینت ‏های گلاس سفید

امروزه در بیشتر خانه‏ های مدرن، از کابینت‏ هایگلاس که نمونه‏ای از کابینت‏های ام دی اف با روکش براق هستند، استفاده می‏شود. مهمترین دلیل این مسئله زیبایی این کابینت‏ها می‏باشد. کابینت هایگلاس براق و صاف و صیقلی است و از این رو نمای زیبایی به آشپزخانه می‏دهد. از طرح‏های جدید و کاربردی کابینت‏ هایگلاس می‏توان به نمونه‏ های سفید آن اشاره کرد.

به‏علاوه این کابینت‏ها از آن جایی که براق می‏باشند، خود می‏توانند منبعی از نور به شمار روند. تصاویر زیر نمونه هایی از این کابینت‏ها را نشان می‏دهد. این کابینت‏ها به خصوص برای آشپزخانه‏ هایی که نور کمتری دارند،  مناسب تر بوده و موجب روشنایی آشپزخانه می‏شوند.

طرح‏های جدید و زیبا از کابینت‏ های گلاس سفید مشکی

یکی از شیک ترین مدل‏های کابینت کلاسیک، کابینت‏های سیاه سفید هایگلاس است. این مدل کابینت‏ها علاوه بر اینکه آشپزخانه را بسیار زیبا می کنند، نمای لوکسی نیز به آن می‏دهند. به همین دلیل گزینه مناسبی برای آشپزخانه‏ های مدرن به شمار می‏آیند. تصاویر زیر نمونه ‏هایی از این کابینت‏ها را نشان می‏دهد.

با مشاهده تصاویر انواع مدل‏های کابینت‏ های گلاس، در می‏یابیم که این کابینت‏ها همچون کابینت‏های ام دی اف جدید در دو مدل دستگیره ‏دار و بدون دستگیره طراحی می‏شوند و زیبایی آشپزخانه را دوچندان می‏کنند. این مطلب را هم در مورد تفاوت هایگلاس و پلی گلاس بخوانید.

 

امتیاز دهید
مطالب مرتبط