X

چند ایده برای طراحی داخلی ورودی منزل

چند ایده برای طراحی داخلی ورودی منزل

زمانی که مهمان یا شخصی به خانه شما می آید، ورودی منزل شما اولین و آخرین مکانی است که توسط شخص رویت میشود. از این جهت دکور این مکان در پروژه طراحی داخلی باید از اولویت های شما باشد. در این مطلب چند ایده کاربردی و مدرن برای خلق فضایی به یاد ماندنی و زیبا به شما معرفی میکنیم. همچنین برای مطالعه بیشتر در ارتباط با موارد مهم طراحی داخلی به مقاله چند نکته کوچک ولی با اهمیت در طراحی داخلی توجه کنید.

 

 

طراحی داخلی برای ورودی با فضای بزرگ

 

اگر فضای خالی و جادار خوبی در محیط ورودی منزل خود دارید، قرار دادن یک کمد کوچک ویترین دار و زیبا نه تنها فضای کمی را اشغال میکند بلکه یک وسیله کاربردی برای قرار دادن ابزار و تجهیزات کاربردی است و در عین حال میتواند زیبایی خوبی نیز ایجاد کند. استفاده از گل و گیاه در این مکان را هرگز فراموش نکنید زیرا با بکارگیری از آن میتوانید حال و هوای این محیط را لذت بخش کنید.

 

 

دکوراسیون هال در زمان نداشتن ناحیه اختصاصی ورودی

 

اگر ناحیه اختصاصی برای ورودی منزل خود ندارید، میتوانید از قلاب های تزیینی زیبا، گل و صندوقچه در طراحی داخلی بهره ببرید.این سبک در عین سادگی، فضای آرامش بخش و خوش چهره ای را ایجاد میکند. استفاده از وسایل تزیینی ساده در این مدل از دکوراسیون توصیه میشود. برای اطلاع بیشتر در ارتباط با رنگ بندی در دکوراسیون داخلی از مقاله رنگ در دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

 

طراحی برای فضای نسبتا کوچک

اگر فضای اختصاصی کوچکی برای ورودی منزل در اختیار دارید، بکارگیری یک آینه دایره ای بزرگ و یک قفسه ساده و شیک میتواند ورودی منزل را به بهترین حالت، شکل دهد. به تناسب رنگ آویزهای دیواری ورودی خانه با کمد و آینه در طراحی داخلی دقت داشته باشید.

 

طراحی برای فضای کوچک

در آپارتمان های کوچک که قسمت ورودی منزل بسیار کوچک است با در نظر گرفتن قفسه بندی های کوچک و خوش چهره و همچنین بهره گیری از اجسام جذب کننده کم حجم میتوان تصویر به یاد ماندنی را خلق کرد. هرگز برای استفاده از گیاه کوتاهی نکنید. در طراحی داخلی، گیاه طراوت و صمیمیت را به فضای خانه شما انتقال می دهد.

 

طراحی داخلی متفاوت

با بهره گیری از دکورهای مدرن، جذاب و متفاوت در ورودی منزل خود میتوانیم باعث شگفتی دیگران بشویم. گاهی اوقات حذف کردن کمدهای جا کفشی از کنار درب منزل و طراحی یک فضای غیر معمول میتواند فضایی گرم و تاثیر گذار را در ذهن مخاطب به وجود آورد. بکار گیری آینه در این سبک از طراحی اجتناب ناپذیر است. برای کسب اطلاع بیشنر در ارتباط با موارد مهم طراحی داخلی به مقاله چند نکته کوچک ولی با اهمیت در طراحی داخلی توجه کنید.

 

امتیاز دهید
دسته بندی: مقالات
مطالب مرتبط