X

نکات ریز اما با تاثیرگذاری بالا در آشپزخانه

یک نمونه از کاربرد تکنولوژی را در طراحی کابینت آشپزخانه زیر میبینید، که شیر آب آن با استفاده از سنسور نوری ساخت شرکت موئِن (MOEN) ، برای خانه هایی که فرزند خردسال دارند و دستشان به اهرم شیر نمیرسد بسیار سودمند است. علاوه بر این، زمانی که شما در حال پخت و پز هستید و دستتان پُر است یا زمانی که دستتان کثیف است نیز این نوع شیر آب هوشمند کمک شایانی به شما خواهد کرد.

تاثیر صفحه های روکابینتی در آشپزخانه

صفحه های روکابینتی بدون اینکه هزینه زیادی تحمیل کنند، میتوانند استایل آشپزخانه را بخوبی تغییر دهند. همانطور که میبینید صفحه روکابینتی زیر با طرح گرانیت و لبه های چهارطرف گرد خود نمای جالبی به آشپزخانه ما داده است.

اگر برای انتخاب یک صفحه روکابینتی مُد روز کل بازار را زیر و رو کرده اید ولی مورد متفاوتی از آنچه در بازار رایج هست پیدا نکردید! پیشنهاد میکنیم با یک طراحی خلاقانه و بوسیله ترکیب چوب طبیعی و سنگ به یک طرح متمایز و زیبا برسید.

سینک های جلوباز هیچوقت قدیمی نخواهند شد. آن ها یک نقطه استثنایی در آشپزخانه ایجاد میکنند. از نقطه نظر کاربردی به اندازه ای عمیق هستند که شما میتوانید ظروف بزرگ خود مانند قابلمه و ماهیتابه را براحتی در آن تمیز کنید؛ همچنین برای افراد کوتاه قد هم مناسبترهستند. بدلیل سایز نسبتا بزرگ این نوع سینک ها و وزن بصری آن ها، بهتر است که در آشپزخانه های نسبتا بزرگ استفاده شوند. سینک جلو باز زیر ساخت شرکت کوهلر ( KOHLER ) میباشد که تنوع بسیار زیادی در رنگ و طرح دارند.

در بازسازی آپارتمان و دکوراسیون داخلی بعضی اوقات یک استفاده کوچک ولی هوشمندانه از معماری مدرن میتواند بکلی منظره دلخواه شما را پدید آورد. شیر آب زیر که ساخت شرکت کوهلر( KOHLER ) میباشد، دارای چرخش 360 درجه ای و شیرهای جداگانه اهرمی است که با ارتفاع نسبتا زیاد خود، حجم آب خروجی بیشتری برای پر کردن سریع ظروف حجیم شما فراهم خواهد کرد.

حتما بخوانید : شیر قابلمه پرکن

امتیاز دهید
دسته بندی: آشپزخانه
مطالب مرتبط