X

طراحی دکوراسیون دفتر کار و اداره

انسان تقریبا یک سوم عمر روزانه خود را در محیط کار سپری می کند. بنابراین محیط کار از لحاظ چینش المان های داخل آن، بزرگی فضا، نور پردازی و سایر پارامتر های معماری داخلی بسیار حائز اهمیت است. طراحی دکوراسیون دفتر کار و اداره نقش بسیار زیادی بر روحیه پرسنل آن دفتر یا اداره دارد.

طراحی داخلی دفتر کاری ، نسبت به منازل و خانه های مسکونی احتیاج بیشتری به هنر، تخصص و مهارت دارد. برای اطلاعات بیشتر به مطلب طراحی دکوراسیون دفتر تجاری هم سری بزنید.

تغییر دکوراسیون داخلی دفترکار

تغییر دکوراسیون محل کار یکی از راه هایی است که میتوانید راندمان خود و سایر کارمندان را افزایش دهید. بدون شک با تجدید نظر در طراحی دکوراسیون داخلی فضای کار کارمندان شاهد تغییرات چشمگیری در روحیه، کیفیت انجام کار و بهره وری آن ها خواهید بود.

برای دکوراسیون داخلی منزل استانداردهای محدود کننده وجود ندارد و میتوان مطابق سلیقه افراد ساکن، دکوراسیون داخلی را طرح و اجرا کرد؛ اما طراحی داخلی محیط های اداری علاوه بر رسمی بودن محیط و داشتن نظم باید بتواند با مخاطب خود با هر سلیقه ای ارتباط بر قرار کند و جذابیت داشته باشد.


طراحی چیدمان و دکوراسیون دفتر کار

برای جذاب کردن دکوراسیون داخلی اتاق کار یا اداره از مبلمان راحتی استفاده کنید. دقت داشته باشید که ترکیب رنگ مبلمان اداره باید با سایر لوازم به کار برده شده در دکوراسیون داخلی اتاق کار همخوانی داشته باشد. ضمنا باید از مبلمانی استفاده شود که رسمیت محیط کار حفظ شده و همزمان حس راحتی نیز ایجاد کند.

قفسه های نگهداری کتاب و فایل های شرکت نیز یکی دیگر از بخش های مهم طراحی داخلی است. در صورتی که روی دیوارهای اتاق کار یا اداره خود به میزان لازم فضا دارید میتوانید از فقسه های دیواری استفاده نمایید. اگر اتاق کار به اندازه کافی بزرگ است از قفسه های زمینی برای افزودن المان های دکوری استفاده کنید تا بتوانید از فضای خود حداکثر استفاده را داشته باشید.

نورپردازی و انتخاب رنگ برای دفتر کار

باید به نورپردازی محیط اداره توجه ویژه ای شود. نور کم در محیط کار باعث خستگی بیش از اندازه چشم و در نتیجه خستگی فیزیکی زودرس کارمندان می شود. برای رنگ دیوارها، از رنگ های محرک و برون گرا استفاده کنید. اما به خاطر داشته باشید این رنگ ها نباید غالب محیط را پوشش دهند و عدم تمرکز ایجاد کنند. ترکیب رنگ های برون گرا با رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی اداره یا اتاق کار بهترین گزینه شماست.

اگر حس میکنید محیط کار خسته کننده و یکنواخت است از طبیعت کمک بگیرید. اکوسیستم های گیاهی (تراریوم) یا اکوسیستم آبی (آکواریوم) راندمان پرسنل را افزایش داده و باعث می شود محیط کار آرام تر باشد و کارمندان با روحیه بهتری مشغول به کار شوند.

طراحی دفاتر اداری با ایوان سبز

گروه معماری ایوان سبز متناسب با نیاز شما و بهره گیری از متدهای روز طراحی داخلی، فضای محیط کار شما را طوری طراحی و اجرا می کند که پرسنل راندمان بهتری داشته و محل کار شما غیر یکنواخت و دلچسب تر باشد. ایوان سبز میتواند بهترین مشاوره دکوراسیون و طراحی داخلی دفتر کار شما باشد.

امتیاز دهید