X

روند کاری گروه معماری ایوان سبز از بازدید تا تحویل پروژه

۱ بازدید و مشاوره و برداشت پلان

پس از تماس مشتریان گرامی، کارشناسان گروه معماری ایوان سبز در اسرع وقت و به صورت رایگان از محل پروژه شما بازدید میکنند. در این مرحله همکاران ما پیشنهادهای مناسب و متناسب با فضا را با توجه به سلیقه و سبک مورد نظر کارفرما ارائه میدهند؛ و در صورت رضایت شما ، ابعاد و اندازه فضا برای طراحی و مدلسازی برداشته میشود.

۲ طراحی و مدلسازی 3 بعدی

طراحی و مدلسازی 3بعدی برای درک بهتر یک طرح ساخته میشود که یکی از بخش های مهم هر پروژه میباشد. طراحان گروه معماری ایوان سبز با استفاده از ابعاد و اندازه های تهیه شده از محل و همچنین اولویت های کارفرما، طراحی فضا را آغاز میکنند. در این مدلسازی، فضای مورد نظر در همه جهات با جزئیات کامل، بهترین کیفیت و نزدیک به واقعیت برای تصور هرچه بهتر کارفرما از فضا نمایش داده میشود. پس از ارائه طرح اولیه و برگزاری جلسه مشاوره، پیشنهادات و نظرات کارفرما نسبت به طرح اعمال میشود تا در نهایت رضایت مشتری از طراحی حاصل شود.


۳ عقد قرارداد و اجرای طرح

با تکمیل طرح و رضایت کارفرما از آن، کارشناسان ما با ارائه پیش فاکتور، کارفرما را از قیمت اجرای هر مرحله از طرح ارائه شده مطلع میسازند. در صورت رضایت ، قراردادی مبنی بر اجرای طرح مابین کارفرما و گروه معماری ایوان سبز منعقد میگردد، و در اسرع وقت عملیات اجرایی آغاز میگردد. لازم به ذکر است که هر مرحله از اجرای طرح با توجه به نظر و مشورت کارفرما عملیاتی میشود و تامین رضایت مشتری اولویت اول گروه معماری ایوان سبز میباشد.

5/5 - (1 امتیاز)