X

رنگ ام دی اف کابینت آشپزخانه

آشپزخانه به عنوان قلب خانه اهمیت زیادی در طراحی داخلی دارد. انتخاب متریال مناسب فضای آشپزخانه، قبل از هر قدم دیگری صورت می گیرد. نکته بعدی که در انتخاب متریال دکوراسیون آشپزخانه به ذهن می رسد، انتخاب رنگ ام دی اف کابینت آشپزخانه است. یکی از معمول ترین و محبوب ترین متریال در کابینت آشپزخانه ام دی اف است.

انتخاب رنگ کابینت

قبل از هر اقدامی، در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه چند نکته را مد نظر قرار دهید:

ابعاد آشپزخانه می تواند در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه کمک کننده باشد. در آشپزخانه کوچک بهتر است از رنگ روشن برای کابینت ام دی اف استفاده کنید. طیف های قهوه ای روشن، رنگ های خنثی مانند سفید و خاکستری و طیف هایی از طوسی انتخاب های مناسبی هستند.

چند نکته در مورد نگهداری کابینت ام دی اف

 

کابینت با رنگ خاکستری روشن

رنگ خاکستری سفید از رنگ های روشن و پر طرفدار در کابینت ام دی اف است. این رنگ به دلیل تِم خنثی به سادگی می تواند با رنگ های دیگر هماهنگ شده و در دکوراسیون آشپزخانه فضای ایده آلی را بوجود بیاورد. در آشپزخانه کوچک و کم نور رنگ خاکستری روشن پیشنهاد می شود.

 

تنالیته های روشن زرد و کرم برای رنگ کابینت

استفاده از رنگ کرم مایل به زرد به عنوان رنگ کابینت ام دی اف علاوه بر اینکه حس مدرن بودن فضا را بیشتر می کند، به دلیل رنگ گرمی که دارد برای آشپزخانه مناسب بوده و اشتها آور است. ترکیب رویه کابینت استیل و خاکستری رنگ در کنار رنگ سیاه، زیبایی و خاص بودن دکوراسیون آشپزخانه شما را بیشتر مشخص می کند.

 

رنگ خاکی و طوسی برای کابینت آشپزخانه

زمانی که از رنگ قهوه ای روشن یا خاکی برای کابینت ام دی اف آشپزخانه خود استفاده می کنید، فضای شما بزرگتر و حتی روشن تر به نظر می رسد. بهتر است وسایل آشپزخانه با کابینت ام دی اف قهوه ای روشن را به رنگ استیل و نقره ای انتخاب کنید.

 

کابینت های به رنگ فندقی و طرح چوب

رنگ فندقی برای کابینت آشپزخانه گرم و صمیمی است. ایجاد فضای دنج با رنگ فندقی می تواند دکوراسیون آشپزخانه را منحصر به فرد کند. این نکته را در نظر داشته باشید که در آشپزخانه پر نور بازده بهتری از رنگ فندقی در فضای آشپزخانه ایجاد می شود. رویه گرانیت به رنگ سیاه و خاکستری تیره در ترکیب رنگ فندقی به کلاسیک شدن آشپزخانه کمک می کند.

 

کابینت های کرم و قهوه ای

همانطور که می دانید طیف قهوه ای برای آشپزخانه دارای محدوده وسیعی است. گاهی انتخاب رنگ مورد نظر و ایده آل برای کابینت مشکل است. در این مواقع از ترکیب رنگ های قهوه ای برای کابینت ام دی اف آشپزخانه استفاده کنید. رویه هایی از سنگ های کرم یا قهوه ای روشن با بدنه کابینت کرم و قهوه ای تیره به حس زیبایی و شیک بودن دکوراسیون آشپزخانه می افزاید.

 

 

کابینت آشپزخانه: رنگ نسکافه ای، رنگ گردویی

رنگ نسکافه ای، شکلاتی روشن، دارچینی، گردویی و تنالیته مشابهی از آنها برای کابینت ام دی اف در آشپزخانه مدرن گزینه خوبی است. زمانی که از کاشی های کوچک با نورپردازی های نقطه ای و طراحی شده در بین کابینت ها استفاده کنید، فضای دل نشینی ایجاد می شود که از گذراندن وقت در آشپزخانه خود لذت خواهید برد.

 

کابینت های قهوه ای تیره و سوخته

رنگ قهوه ای تیره یا قهوه ای سوخته بهتر است در آشپزخانه بزرگ و پر نور استفاده شود. به علت تیره بودن این رنگ، فضای آشپزخانه کوچک شده و فضای مورد استفاده کوچکتر به نظر می رسد. لوازم و تجهیزات آشپزخانه را به رنگ نقره ای و از جنس استیل تهیه کنید تا آشپزخانه مدرن شما تکمیل شود.

امتیاز دهید
دسته بندی: آشپزخانه مقالات
مطالب مرتبط