X

دکوراسیون داخلی مدرن – ۲۰۲۰

دکوراسیون داخلی مدرن

اگر به دنبال بروز کردن دکوراسیون داخلی خانه خود هستید، بهترین زمان در شروع یک دهه‌ی جدید است و حالا در شروع دهه‌ی ۲۰۳۰ هستیم. بعد از دهه‌ی ۲۰۲۰ حالا نوبت نو کردن خانه خود با رنگ های هیجان انگیز و بکار گیری ایده های نو برای کابینت آشپزخانه‌، طراحی دیوارها و تابلوهای چشم نواز است. پس اگر خواهان یک تغییر جدی در دکوراسیون داخلی مدرن در سال ۲۰۲۰ هستید، توصیه های این مقاله را با دقت بخوانید.

رنگ آبی در دکوراسیون مدرن

رنگ سال ۲۰۲۰ در طراحی داخلی آبی پر رنگ است که اصطلاحا به آن Navy Blue می‌گویند و این نشان دهنده این است که در سال های پیش رو رنگ های هیجان انگیزی مورد استفاده خواهند بود. رنگ آبی میزان قابل توجهی تضاد برای طراحان داخلی و خارجی ایجاد می‌کند و این مهم کمک بسیاری به یک طراح می‌کند. این سبک از رنگ آبی، تضاد زیبایی با رنگ سفید بوجود می‌آورد. مقاله رنگ در دکوراسیون داخلی را بخوانید.

کاغذ دیواری با پس زمینه گل و گیاه

استفاده از پس زمینه گل و گیاه بر روی دیوارها به دوران گذشته برمی‌گردد اما امروزه به لطف تکنولوژی و با بکارگیری کاغذهای دیواری برجسته با رنگ های زنده، متضاد و شکه کننده میتوانیم دست به انتخاب های بهتر و قویتری بزنیم. حتی میتواتید طرح مورد نظر خود را بر روی کاغذ چاپ کنید. این دکور میتواند در اتاق پذیرایی تا سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد. مقاله چند اشتباه رایج در طراحی دکوراسیون داخلی را از دست ندهید.

دکوراسیون داخلی با تضاد بالای رنگی

تضاد زیاد رنگی در دکوراسیون داخلی بسیار محبوب شده است. دیگر زمان آن گذشته که تمام دیوارهای خانه سفید رنگ باشند. امروز اگر تعدادی از دیوارهای فضای خود را تیره کنید، قدم در طراحی داخلی نوین گذاشته‌اید؛ اما دقت داشته باشید که در ایجاد تضاد رنگی جانب احتیاط را رعایت کنید.

کابینت دهه پیش رو

اگر هنوز هم به دنبال کابینت‌های سفید رنگ و ساده هستید باید بگوییم که از مد عقب افتاده‌اید. کابینت‌هایی که در سال های پیش رو خواهیم دید بیشتر از رنگ های چالش برانگیز برخوردارند و البته به همراه تضاد رنگی با دیوار‌ها و جزئیات. کابینت هایی با رنگ های آبی، قرمز، زرد و خاکستری. اگر فضای بزرگی در آشپزخانه داشته باشید میتوانید از کابینت‌های دیواری صرف نظر کنید و با بهره‌گیری از دکورهای طاقچه‌ای فضای خود را دلبازتر جلوه دهید.

تخت خواب سایبان دار

زمان آن رسیده است که از تخت‌های شاهانه در دکوراسیون داخلی اتاق خود استفاده کنید. در طراحی جدید دیگر نیازی به استفاده از پارچه‌های سنگین با طرح های خاص نیست. در ورژن جدید این سبک از تخت‌ها، استفاده از چهارچوب‌های فلزی یا شیشه‌ای بسیار مرسوم است. مقاله معرفی و بررسی سبک مشهور Glam در طراحی داخلی منزل را بخوانید.

تخت خواب سایبان دار در دکوراسیون مدرن

بهره گیری از کاشی‌های رنگی با الگوهای مختلف

سالهاست که در دکوراسیون داخلی از کاشی‌های یک رنگ و با یک الگوی ثابت استفاده می‌شود. حالا وقت آن رسیده تا این جریان به سمت نوآوری و هیجان تغییر مسیر دهد. استفاده از کاشی های مدرن در سال های پیش رو بسیار متداول خواهد شد اما رعایت اصل تضاد و هم خوانی رنگ ها مرز بین هیجان و بی نظمی را تعیین میکند. در نتیجه موقع انتخاب کاشی ها بسیار دقت کنید.

بهره گیری از کاشی‌های رنگی با الگوهای مختلف در دکوراسیون داخلی

امتیاز دهید
دسته بندی: دکوراسیون داخلی
مطالب مرتبط