X

تخته قصابی توکار در کابینت آشپزخانه

معمولا افرادی پیدا میشوند که همیشه دوست دارند فضای متفاوتی در آشپزخانه و یا طراحی داخلی خود داشته باشند. در مقالات گذشته در مورد اینکه تخته قصابیِ توکار برای کابینت آشپزخانه چیز خوبی میتونه باشه بحث کردیم اما در مورد نحوه جانمایی آن در کابینت صحبت نکردیم!

نحوه اجرای تخته قصابی تو کار در کابینت آشپزخانه

همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید، در این طرح یک تخته قصابی خریداری شده و در مرکز آن یک سوراخ به قطر 10 سانتیمتر تعبیه شده و در نهایت، هم سایز کشوهای کابینت بریده شده است و در بالاترین کشو جانمایی شده است. ایده خلاقانه دیگر در این طرح تعبیه سطل آشغال زیر تخته قصابی است که درست زیرِ سوراخ 10 سانتی قرار داده شده و بدون زحمت خاصی و کثیف کاری اضافی، آشغال ها مستقیما به زباله دان انتقال داده میشوند. البته در این طرح باید به یراق آلات توجه ویژه ای داشت، چون یقینا نیروی زیادی به این تخته وارد خواهد شد پس نه تنها یراق آلات آن باید از تاب و توان کافی برخوردار باشد بلکه تا حد امکان لرزش هم نداشته باشد.

طراحی داخلی خلاقانه در کابینت آشپزخانه

درست کردن این تخته و جانمایی آن در کابینت آشپزخانه به آسانی امکان پذیر است، و فقط یک تخته سایز کشو لازم خواهید داشت و یک کابینت کار با حوصله! اما در عوض یک وسیله پرکاربرد را در بهترین حالتش، همیشه در دسترس خواهید داشت. البته در مورد زیر از تعبیه سطل آشغال و سوراخ 10 سانتی، دیگر خبری نیست.

امتیاز دهید
دسته بندی: کابینت آشپزخانه
مطالب مرتبط