X

بررسی یک آشپزخانه کاملا سفید

خصوصیات برجسته ای که از آشپزخانه زیر در نگاه اول بچشم می آید طراحی کابینت های ممبران و کاشی های بین کابینتی با بند آجری است که در آن، لامپ های آویز مخروطی شکل با نور نقطه ای بالای کانتر سفید هایگلس به خوبی خودنمایی میکنند؛ ضمنا چهارپایه های جلوی کانتر نیز به بیننده حس راحتی را القا میکنند.

در کابینت آشپزخانه توصیه میشود در نزدیکی اجاق، بالاترین دسترسی ها برای آشپز فراهم شود. همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید کابینت بوفه مانند کنارگاز با کشوهای زیاد خود و قفسه های قابل دسترس در بالا، محل مناسبی برای ذخیره مواد غذایی و وسایل آشپزی فراهم کرده است.

یکی از نقاط تمایز دکوراسیون داخلی این آشپزخانه، همانطور که مشاهده میکنید تعبیه یک میزمطالعه در آن است که فضای متفاوتی در محیط پخت و پز ایجاد کرده است،و محل بسیار مناسبی برای گذراندن وقت در زمانی که منتظر آماده شدن غذا هستیم بوجود می آورد. نباید یادمان برود در کشور ما خانم ها معمولا وقت بسیارزیادی را در آشپزخانه سپری میکنند؛ بنابراین  توصیه ما این است که با یک طراحی خلاقانه کیفیت زمان سپری شده آن ها را در آشپزخانه ارتقا دهیم.

در این بازسازی آپارتمان – بخصوص در آشپزخانه آن –  تقابل سنت و مدرنیته را (!) در موارد زیر مشاهده میکنید: رو کابینتی هایگلس سفید و شلف های چوبی، هالوژنهای فانتزی سقف و لوسترهای آویز مدرن، کابینت طرح ممبران و لوازم برقی شیک، میز ناهارخوری گرد چهار نفره با چوب جنگلی و لامپ های حبابی آویز شیک بالای آن و …

امتیاز دهید
دسته بندی: آشپزخانه
مطالب مرتبط