X

بررسی چند آشپزخانه رنگی

در بازسازی آپارتمان هنگامی که میخواهیم رنگ کابینت آشپزخانه را انتخاب کنیم معمولا سراغ رنگ هایی مانند سفید و یا چوب طبیعی میرویم که جواب خود را پس داده اند و جای هیچگونه ریسکی در آنها نیست! اما با انتخاب آنها به هیچ عنوان یک آشپزخانه متمایز از سایر آشپزخانه ها نخواهیم داشت.

سرامیک های فوق العاده براق در دیوار آشپزخانه زیر، ساخته شرکت FAP ایتالیا میباشند که درخشندگی و جلوه زیبایی به آشپزخانه داده است.  با اضافه کردن رنگ مورد علاقتون به دکوراسیون داخلیِ آشپزخانه، عملا یک طراحی خلاقانه کرده اید و مُهر انحصار خود را به آشپزخانه زده اید. البته ناگفته نماند که در کار زیر، اضافه کردن تخته گچی در طول دیوار باعث پدید آمدن کنتراست رنگی زیبایی شده است که در عین حال برای یادداشت گذاری هم در آشپزخانه بسیار کاربردی میباشد.

نه خیلی براق و نه خیلی کم رنگ! نه رنگ پریده و نه خیلی گیرا! در طراحی کابینت زیر، در کاشی های بین کابینتی از رنگ سبز ملایمی استفاده شده است که چشم را بسوی خود جذب میکند، و در عین متمایز بودن، به اندازه کافی لطیف و آرامش بخش هست که سال ها با راحتی در کنار ما قرار گیرد!

همانطور که میبینید در آشپزخانه زیر، قهوه ای رنگ غالب است؛ ولی رنگ سبز در کنار آن به خوبی خودنمایی میکند و گیاهان طبیعیه بکاربرده شده، حس و حال یک خانه ویلایی زیبا در دل جنگل را به فرد القا میکند.

در آشپزخانه زیر از نوعی طیف رنگ سبز ملایم و مات در کابینت ( و تا حدودی روی دیوار) استفاده شده است، که با صندلی های چهار پایه زرد رنگ روشن، شادی و انرژی به آن اضافه شده است.

امتیاز دهید
دسته بندی: آشپزخانه مقالات
مطالب مرتبط