X

بررسی جز به جز معماری یک آشپزخانه نسبتا کوچک

بررسی کلی این طراحی خلاقانه

یک راه دسترسی وسیع و همچنین قفسه های بدون درب کابینت های هوایی، این آشپزخانه کوچک را جادار و بزرگ نمایش میدهند. ضمنا کانتر جزیره ای، حرکت آسان در تمام آشپزخانه را میسر میسازد و صندلی های خرگوشی منظم چیده شده در کنار آن نیز باعث افزایش زیبایی آشپزخانه شده اند.

درب های شیشه ای کابینت آشپزخانه

همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید، در این طراحی کابینت، ترکیب کاشی براق بالای اجاق و کابینت مات بسیار جالب شده و قسمت پنل بندی شده افقی نیز دید خوبی به کابینت های بلند هوایی داده است. همچنین درب های شیشه ای کابینت های هوایی سبب زیبا تر شدن دکوراسیون داخلی و خود نمایی ظرف های خوش رنگ چیده شده داخل آن شده اند.

افزایش جذابیت آشپزخانه با قفسه های باز

در عکس زیر قفسه های سفید را به روی دیوار کرم مشاهده میکنید. قفسه های باز ظرف ها را به صورت طبقه بندی شده نشان میدهد و محیط جذابی ایجاد کرده است. گلدان های آبی دوست داشتنی رنگ آبی روشن کابینت های زیرین را تکمیل کرده اند.

ترکیب رنگ ها

همانطور که مشاهده میکنید، ورودی بزرگ و باز و دیوارهای کرم رنگ و لامپ های آویز زیبا، فضای این آشپزخانه را بزرگ و راحت جلوه میدهند و قفسه های سفید در کنار کابینت های خاکستری ملایم فضای منحصر بفردی ایجاد کرده است؛ صندلی های خرگوشی کنار جزیره نیز برای یک میان وعده عالی بسیار تهییج کننده هستند!

دید از اتاق نشیمن با تعبیه ورودی دکوراتیو چوبی

همانطور که میبینید در بازسازی آپارتمان بررسی شده، ورودی چوبی قوس دار با طرح سنتی که با چوب مات و کرم رنگ پشت قفسه ها ترکیب شده است ، دید دلنشینی برای آشپزخانه ما از طرف اتاق نشیمن ایجاد کرده است.

امتیاز دهید
دسته بندی: آشپزخانه
مطالب مرتبط