X

بررسی اجمالی یک آشپزخانه کوچک ویلایی

شاید طراحی کابینت آشپزخانه زیر و رنگ آن این ذهنیت را برای شما تداعی کند که با یک آشپزخانه قدیمی روبه رو هستید! اما رنگ سبز ملایم این آشپزخانه، روکابینتی رنگ چوب، اجاق گاز فردار، در کنار ابزار گچ سقف و دیوار و لوسترهای آویز صنعتی، آشپزخانه مارا با یک طراحی خلاقانه ( این روزها طرح های قدیمی و با اصالت بسیار مد شده اند) به قرن 21 آورده اند و همه و همه این موارد باعث شده اند که آشپزخانه ما یک محیط راحت بنظر برسد و چشم از دیدن آن به هیچ عنوان خسته نشود.

همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید رنگ سبز ملایم کابینت ها در مقابل رنگ سفید و مشکی دیوارها و رنگ چوب روکابینتی، تضاد رنگیه کلاسیکی در این آشپزخانه ایجاد کرده است.

 

در بازسازی ساختمان و ویلا اگر سعی کنید کل مجموعه به صورت هدفمند طراحی شود، حس کنجکاوی و تعلیق را در بیننده بیدار میکنید. بطور مثال در این آشپزخانه، گچبری سقف طوری طراحی شده که ضمن داشتن زیبایی مخصوص به خود، باعث میشود چشم بیننده در امتداد آن حرکت کند و در انتهای آن یک پنجره قدی میبینید که یک میز چهار نفره چوبی با طرح قدیمی در کنار آن خودنمایی میکند.

در دکوراسیون داخلی این آشپزخانه، دو نوع روکابینتی در نظر گرفته ایم، یکی از جنس سنگ رگه دار مشکی در قسمت اجاق و سینک و برای کارهای روتین و دیگری از جنس چوب در قسمت کانتر جزیره ای به منظور استفاده برای آماده سازی گوشت و کارهایی که برای انجام آن ها نیاز به تخته کار داریم.

امتیاز دهید
دسته بندی: آشپزخانه
مطالب مرتبط