بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان منازل مسکونی ، دفاتر کار و مغازه های تجاری

چرا بازسازی داخلی ؟ امروزه در جوامع پیشرفته شاهد آن هستیم برای اینکه بناها و ساخت و سازهای خود را به صورت مدرن و بروز تغییر شکل دهند، دیگر از فرآیند تخریب کامل بنا استفاده نمیکنند؛ و در واقع تخریب کامل زمانی رخ میدهد که دیگر هیچگونه عملیات جایگزینی برای اصلاح و بهبود و یا توسعه بنا موجود نباشد. بنابراین با بازسازی ساختمان منزل خود، دفتر کار و یا مغازه تجاری می توانید با کمترین هزینه دکوراسیون داخلی خود را شکل دهید.

بازسازی تضمینی آپارتمان قدیمی – منزل مسکونی یا اداری

شاید تا به حال به این فکر افتاده باشید که دیگر ساختمان شما قدیمی شده است و باید به فکر تعویض آن باشید اما هزینه های خرید یک منزل نو احتمالا شما را از این تصمیم منصرف کرده است. بهترین عمل جایگزین برای اصلاح و بهبود یک واحد مسکونی یا اداری، عملیات بازسازی ساختمان است که با این روش در نهایت میتوان در زمان کمتر و با هزینه بسیار پایین تر تغییرات مورد نظر را به انجام رسانید. شما با عملیات بازسازی میتوانید دکوراسیون کامل بنای خود را تغییر و بهبود دهید. حتی زمانیکه میخواهید تغییر کاربری داشته باشید نیز میتوانید با یک بازسازی مهندسی شده این کار را انجام دهید.

بازسازی ساختمان - منزل یا اداری
نحوه بازسازی خانه های قدیمی

روند کلی بازسازی در گروه ایوان سبز به این شکل است که، کار از تخریب انواع دیوارهای قدیمی شروع میشود و تا خاک برداری و دیوار چینی های مجدد ادامه می یابد. حال نوبت به تغییراتی در سقف رسیده و این بار برای شما از یک طرح بسیار زیبای سقف کاذب و انواع گچ بری استفاده خواهیم کرد.

در مرحله بعدی و در نقطه مقابل سقف باید کف سازی را نیز تعویض و از متریال متناسب با معماری مدرن یا کلاسیک استفاده کرد. نگران لوله کشی های قدیمی و فرسوده خود نباشید، چرا که استاد کارهای مجرب گروه ایوان سبز بصورت کاملا حرفه ای آنها را تعمیر یا تعویض خواهند کرد.

در بخش بعدی به تعمیر و احتمالا تعویض سنگ های راه پله و تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره خواهیم پرداخت؛ همچنین درب ورودی منزل را نیز در صورت نیاز میتوان با یک درب شکیل تر که امنیت بالاتری هم داشته باشد جایگزین کرد. در مراحل پایانی با رنگ آمیزی و نقاشی با انواع رنگ های پلاستیک، روغنی، مولتی کالر، رنگ نما و یا کاغذ دیواری و… بازسازی ما تکمیل میشود.

بازسازی ساختمان - منزل یا اداری

بازسازی تضمینی ساختمان

امروزه در کشورهای پیشرفته بحث بازسازی ساختمان، به صورت یک علم تخصصی که همراه با تکنیک های بروز اجرایی است دنبال میشود. در ایران نیز چند وقتی است که به این موضوع بیشتر توجه شده و شرکت های مختلفی در زمینه بازسازی و نوسازی در حال ارائه خدمات هستند.

بازسازی با تیم ایوان سبز

گروه ایوان سبز با توجه به دارا بودن کادری مجرب، برای شما نسخه ای آماده خواهد کرد که بعد از عملیات اجرایی خودتان هم نتوانید آپارتمان قبلی را با واحد بازسازی شده مقایسه کنید! با تغییراتی که برای شما انجام خواهیم داد در واقع با هزینه ای بسیار کم دوباره صاحب منزلی نو و بسیار شیک و مدرن خواهید شد و بدون نیاز به تعویض منزل تا سالیان سال مجددا میتوانید از آن استفاده نمایید.

لیست کامل قیمت بازسازی ساختمان و بروز شده در سال ۹۹

گروه ایوان سبز با افتخار اعلام میدارد که علاوه بر بهره گیری از بروز ترین روش های بازسازی ساختمان، برای اولین بار در ایران، کیفیت واحد بازسازی شده را برای سال های آتی نیز گارانتی میکند.

بازسازی ساختمان - منزل یا اداری

نمونه پروژه های بازسازی