X

آینه های دکوراتیو عمق دار در دکوراسیون داخلی

در این محصول جدید با تکنیک خاصی چندین بازتاب روی یک آینه تکرار میشود، که وقتی روشن باشد باعث خطای دید میگردد و به نظر میرسد آینه دارای عمق است؛ در حالی که صخامت آن بین 1.5 الی 2.5 سانتی متر بیشتر نیست! از آینه دکوراتیو میتوان در سقف، کف یا دیوار با ابعاد مختلف استفاده کرد. متداول ترین اندازه برای کف و سقف تایل های مربعی 60 در 60 است.

 

بازی با نور در آینه دکوراتیو

میتوان با توجه به سلیقه مشتری، از انواع مختلف ریسه استفاده کرد: ریسه های ال ای دی ( LED ) یا اس ام دی ( SMD )به رنگ های قرمز، سبز و آبی که ترکیب آن ها رنگ های دیگر را نیز میسازد بیشترین کاربرد را دارند و به دلیل ضخامت کم، عمق را بیشتر نشان می دهند.

میتوان بجای ریسه ال ای دی ( LED ) یا اس ام دی ( SMD )، از شلنگ های نوری یا فلکسی لایت نیز بهره برد که تابش نوری به صورت 320 درجه دارند و محدود به یک سمت نیستند. به عنوان مثال در میز زیر که به صورت دکوراتیو در یک کافه اجرا شده است ، از این تکنولوژی به زیباترین شکل ممکن استفاده کرده ایم.

استفاده از آینه های دکوراتیو در اماکن تجاری و اداری و مسکونی

طراحی لوگو در این نوع آینه ها برای فروشگاه ها

در صورتی که مشتریان محترم در نظر داشته باشند آینه دکوراتیو را برای موقعیت تجاری مانند فروشگاه استفاده کنند، میتوان لوگو فروشگاه یا برند مورد نظر را در میان آینه دکوراتیو قرار داده در نتیجه لوگو مورد نظر با تأکید بیشتری جلب توجه خواهد کرد  به عنوان مثال عکس زیر یکی از پروژه های اجرا شده ما میباشد که استیج یکی از تالارهای عروسی واقع در گرم دره تهران (البرز) است.

کاربرد آینه دکورانیو زیبا در اتاق خواب منزل

علاوه بر این، میتوان از این آینه های دکوراتیو در اتاق خواب استفاده نمود؛ که  در حالت خاموش مانند آینه عمل میکنند و وقتی روشن میشوند، عمق ایجاد میکنند. یا میتواند در آشپزخانه به عنوان سقف کاذب مورد استفاده قرار گیرند. در کابینت آشپزخانه زیر واقع در محله احتشامیه تهران، از این نوع آینه با ابعاد 80 سانتیمتر در 120 سانتیمتر استفاده کردیم که زمان اجرای آن در مردادماه سال 97 است و قیمت تمام شده آن برای مشتری بانضمام ریموت کنترل آن 300 هزار تومان شد.

قیمت طراحی و اجرای آینه دکوراتیو

قیمت این آینه ها بسته به اینکه از چه نوری استفاده شود، موقعیت قرار گیری در سقف، کف، دیوار یا میز باشد، از چه ریسه ای برای تابش نور استفاده شود و در چه ابعادی استفاده شود متغیر است. اما به طور تقریبی قیمت هر متر مربع آینه دکوراتیو دیواری با ریسه های ال ای دی سه رنگ در حدود 250 هزار تومان خواهد بود. میتوانید برای سفارش آینه های دکوراتیو خود یا مشاهد پروژه های اجرا شده در کافه ها و فروشگاه های مختلف یا حتی منازل مسکونی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

منوهای مرتبط : بازسازیکابینت آشپزخانه –  دکوراسیون تجاری

امتیاز دهید
دسته بندی: مقالات
آینهتگ ها:
مطالب مرتبط