X

آشپزخانه کانون خانه در دکوراسیون داخلی

در هنگام سفارش کابینت و طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه به این نکته بینهایت مهم توجه کنید که نباید به آشپزخانه به عنوان محلی صرفا برای آماده سازی غذا نگریست! بلکه میتوان آن را اصلیترین محلی دانست که اعضای خانواده در طی روز چندین بار در آن جمع میشوند و خاطره های زیادی در آن ساخته میشود.

آشپزخانه ای که در عکس زیر مشاهده میکنید، با ترکیب رنگ کابینت سفید و نور طبیعی بسیار شاد و دلباز شده است؛ و با انتخاب هوشمندانه صفحه رو کابینت و لوسترهای آویز ( هماهنگ با رنگ یخچال )، در عین سادگی  بسیار شیک و مدرن بنظر میرسد.

ترکیب جادوییِ کابینت های گلاس و نور طبیعی

در آشپزخانه کوچک زیر، سنگ خاکستری تیره برای کف استفاده شده است و کنتراست رنگی بالایی با کابینت های گلاس سفید ایجاد کرده است؛ همچنین ترکیب پرده و وسایل تزئینیه زرد رنگ نیز هدف مندیِ زیبایی ایجاد کرده اند و در کنار پنجره قدی، شادابی آشپزخانه را دوچندان کرده اند.

در آشپزخانه اُپنِ زیر که مشاهده میکنید ( با طرح کابینت ممبران)، فضای آشپزخانه و پذیرایی بصورت کاملا خلاقانه بوسیله یک کانتر جزیره ای ( که یک قفسه هوشمندانه به زیبایی در آن تعبیه شده است ) از هم تفکیک شده اند.

آشپزخانه زیر و کابینت ام دی افِ آن، یک آشپزخانه بسیار متفاوت است که استفاده از آن در دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی توصیه میشود. توجه شود که این طراحی این آشپزخانه از نقطه نظر زیبایی شناسی بسیار سخت است و در صورت تسلط نداشتن طراح به بحث رنگ شناسی و همچنین در هنگام ساخت کابینت آن در صورت خبره نبودن پرسنل اجرایی، نتیجه قطعا آن چیزی که در عکس مشاهده میکنید، نمیشد!

 

نکته بینی در کابینت آشپزخانه

در آشپزخانه زیر، طراح بخوبی توانسته است با ترکیب هوشمندانه کابینت های گلاس سفید و جزئیات تزیینیِ دیگر(لوسترهای آویز برنز نشان با آویز برنجی، در زیر آنها صفحه رو کابینتی با طرح سنگ مرمر طبیعی، کاشی بین کابینتی طوسیِ براق)، آشپزخانه را روشن تر و دلبازتر و نهایتا هدفمندتر نشان دهد.

امتیاز دهید
دسته بندی: آشپزخانه
مطالب مرتبط