X

آشپزخانه امروزی در خانه ای قدیمی!

در طراحی خلاقانه آشپزخانه زیر، بطور کامل آن را بازسازی کرده و با اضافه کردن خلاقانه یک فضای الحاقی جدید به آن، یک خصوصیت زیبایی شناسی دهه شصتی (میلادی) هم به آن افزوده ایم.

در این دکوراسیون داخلی، یک پنجره با نسبت 4 به 6 ، چشم های شما را به سمت فضای زیبای بیرون هدایت میکند و پنجره که روی دیواره ای با سنگ های آنتیک برجسته قرار گرفته، مکمل زیبایی چشم نواز بیرون شده است.

آشپزخانه امروزی با پنجره سقفی و سقف کاذب

در بازسازی آپارتمان، تعبیه پنجره های سقفی و نور طبیعی، حس دلباز بودن و بودن در فضای آزاد را به فرد القا میکند که در این آشپزخانه همراه شده است با طرح هماهنگ سقف و دیواره و کفپوشی شیک، که القای این حس را دوچندان میکنند. طراحی کابینت های زمینی تیره و دیواره های سفید و همچنین روکابینتی روشن و چوب پلکانی روی سقف تضادهای قدرتمندی بوجود آورده اند؛ البته ناگفته نماند که طرح چوب کف و همچنین تیر چوبی روی سقف، فضای این آشپزخانه را گرمتر کرده اند.

کابینت های سفید هوایی با کابینت های زمینی سیاه، فضای این آشپزخانه را به حالت تعادل درآورده اند. کاشی های بین کابینتی سفید با الگوی نخل مانند خود جذابیت آشپزخانه را افزایش داده اند؛ در حالیکه طرح سقف با آن تیر چوبی وسط آن همچنان فضای نوستالژیک اولیه را تداعی میکند. همچنین در این آشپزخانه، میز غذاخوری بصورت شبه جزیره چسبیده به کابینت آشپزخانه و دو چهارپایه زیبای کنار آن نقطه راحت و دنجی را برای آشپزخانه ما بوجود آورده اند.

و نهایتا تخته گچی ( از نوع سنگ اصلاح شده ) ، منحصر بفرد ترین نقطه این آشپزخانه است که میتواند به عنوان جایی برای نوشتن لیست خرید، دستورالعمل آشپزی و یا حتی سرگرم کردن بچه ها استفاده شود؛ که البته سازگاری خوبی هم با ترکیب رنگ و محیط غالب آشپزخانه ما دارد.

امتیاز دهید
دسته بندی: آشپزخانه
مطالب مرتبط